(For English scroll down)

Čekání na 16. ročník festivalu Mighty Sounds se nám zase protáhlo, a věřte, že je to dlouhá doba stejně tak pro nás jako pro vás. A proto jsme se rozhodli na konci léta uspořádat party o trochu skromnější, ale o nic méně legendární!

3.-4. září 2021 se s vámi chceme vidět v Mlékojedech na Mighty Sounds on the Beach. A uděláme si to hezký – v Mlékojedech to snad ani jinak nejde. V jedinečném prostředí si můžete užít písečné pláže, koupání v průzračné vodě, luxusní skatepark, paddleboard, beach volejbal, plážový bar a všechno, co k létu patří. Samozřejmě ovšem nezanedbáme ani hudební program – už teď vám můžeme slíbit opravdovou zahraniční pecku, svoji účast potvrdili australští The Rumjacks, jejichž zrušené vystoupení jsme oplakali v březnu loňského roku.

Kromě legend folk punku The Rumjacks chystáme i mnoho dalšího, sledujte naše stránky a sociální sítě. Předprodej je zahájen, vstupné na oba dny teď pořídíte za 850 Kč a rovnou doporučujeme pořídit si i místo v kempu a na parkovišti. Jelikož je doba nevyzpytatelná, pokud by akci nebylo možné uskutečnit, garantujeme vám vrácení vstupného. Neváhejte ovšem s nákupem vstupenek, Mlékojedy nejsou nafukovací a kapacita bude omezená. Těšíme se na vás jak nikdy!

Vstupné na oba dny: 850 Kč
Standard kemp na dvě noci, cena za jednu osobu: 350 Kč
Parkoviště, cena na dva dny za jeden automobil: 350 Kč – VYPRODÁNO
Kemp DeLuxe – osoba ve vlastním stanu, cena na dvě noci za jednu osobu: 590 Kč
Kemp DeLuxe – chatka se dvěma 140cm dvojlůžky, cena na dva dny, cenu lze rozpočítat mezi 2-4 osoby: 2900 Kč – VYPRODÁNO

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/298717128394550/


The waiting for the 16th Mighty Sounds festival has been dragging on. It is such a long time for us too! And that’s why we organize a party at the end of the summer. A little more modest, but not less legendary!

September 2021, from 03 to 04 we want to see you in Mlékojedy for Mighty Sounds on the Beach. And let’s make it nice – as per usual in Mlékojedy. In a unique environment you can enjoy sandy beaches, swimming in crystal clear water, awesome skate park, paddleboarding, beach volleyball, beach bar and everything that belongs to summer. Of course, the music program will not be neglected – we can already confirm a real foreign hit – the Australian The Rumjacks! Some may remember we mourned for their canceled performance in March last year.

Besides the legends of folk punk – The Rumjacks, there is much more we are working on, follow our website and social networks to stay on track. Pre-sale has already started, you can now buy tickets for both days for 35 Eur and we recommend buying a place in the camp and in the parking lot right away. As the times are now unpredictable, in case the event would be cancelled, we guarantee a full refund of the entrance fee. Do not hesitate to buy tickets, the capacity in Mlékojedy is limited. We can’t wait to see you like never before!

Ticket for both days: 35 Eur
Standard camp for two nights, price for one person: 16 Eur
Parking, price for two days for one car: 16 Eur – SOLD OUT
Camp DeLuxe – person in own tent, price for two nights for one person: 25 Eur
Camp DeLuxe – cottage with two 140 cm double beds, price for two days, the price can be calculated between 2-4 people: 125 Eur – SOLD OUT

Facebook event: https://www.facebook.com/events/298717128394550/