Datum 03. 09. 2021
Čas 15:00
Profil kapely

Čekání na 16. ročník festivalu Mighty Sounds se nám zase protáhlo, a věřte, že je to dlouhá doba stejně tak pro nás jako pro vás. A proto jsme se rozhodli na konci léta uspořádat party o trochu skromnější, ale o nic méně legendární!

3.-4. září 2021 se s vámi chceme vidět v Mlékojedech na Mighty Sounds on the Beach. A uděláme si to hezký – v Mlékojedech to snad ani jinak nejde. V jedinečném prostředí si můžete užít písečné pláže, koupání v průzračné vodě, luxusní skatepark, paddleboard, beach volejbal, plážový bar a všechno, co k létu patří. Samozřejmě ovšem nezanedbáme ani hudební program – už teď vám můžeme slíbit opravdovou zahraniční pecku, svoji účast potvrdili australští The Rumjacks, jejichž zrušené vystoupení jsme oplakali v březnu loňského roku.

Kromě legend folk punku The Rumjacks chystáme i mnoho dalšího, sledujte naše stránky a sociální sítě. Předprodej je zahájen, vstupné na oba dny teď pořídíte za 850 Kč a rovnou doporučujeme pořídit i místo v kempu a na parkovišti. Jelikož je doba nevyzpytatelná, pokud by akci nebylo možné uskutečnit, garantujeme vám vrácení vstupného. Neváhejte ovšem s nákupem vstupenek, Mlékojedy nejsou nafukovací a kapacita bude omezená. Těšíme se na vás jak nikdy!

Vstupné na oba dny: 850 Kč
Standard kemp na dvě noci, cena za jednu osobu: 350 Kč
Parkoviště, cena na dva dny za jeden automobil: 350 Kč – VYPRODÁNO
Kemp DeLuxe – osoba ve vlastním stanu, cena na dvě noci za jednu osobu: 590 Kč
Kemp DeLuxe – chatka se dvěma 140cm dvojlůžky, cena na dva dny, cenu lze rozpočítat mezi 2-4 osoby: 2900 Kč – VYPRODÁNO

VSTUPENKY