Informace

Origin JAM
Genre Reggae
Rok vzniku 1968
Social profile
Mighty Sounds 2012, 2018

Na Mighty Sounds se vrací skvělí a jedineční Inner Circle! Jejich evergreeny si může zazpívat úplně každý, i když si třeba předtím, než přijde před pódium, myslí, že o kapele nikdy neslyšel. Sweat (A La La La La Long), Bad Boys z filmu Mizerové, Rock With You nebo Games People play je jen výčet z mnoha hitů, které totiž zná úplně každý. Inner Circle vyrážejí s novou deskou na turné k ohromujícím 50ti letům na scéně a vy budete u toho!
Debutové album vydali v roce 1974 na Trojan Records. V roce 1976 kapela podepsala smlouvu s labelem Capitol/EMI Records, na kterém vydali desky Reggae Thing a Ready For The World. Později, v roce 1979, Inner Circle podepsali smlouvu s Island Records a vydali velmi úspěšné album Everything Is Great. Dva singly z alba se dostaly do Top 50 ve Velké Británii. Hned v roce 1980 ale přišla tvrdá rána osudu, když při autohavárii zemřel frontman Jacob Miller.

O dva roky později kapela nachází náhradu a vydává desku Something So Good, v roce 1986 pak Black Roses. Nejzásadnější okamžik ale přišel se singly Bad Boys a Sweat (A La La La La Long), z nichž první dosáhl až na třetí příčku v britském žebříčku Single Charts.

Inner Circle jsou naprosto perfektní kapelou, která skvěle funguje obzvláště naživo a my máme opravdu velkou radost, že se nám je po několika letech povedlo získat zpět!

Video

Spotify