for Eng please scroll down

Mighty Sounds a České dráhy i letos spolupracují a díky tomu můžete využít mimořádného zastavení všech rychlíků v zastávce Tábor – Čápův dvůr, která se nachází asi 10 minut pěšky od festivalového areálu! Jet vlakem na Mighty Sounds je tak bezkonukrenčně nejlepší volbou. Níže najdete jízdní řád, kterým se v průběhu festivalu můžete řídit.

Pozor: v sobotu 24. června od 7:00 hod. do 16:20 hod proběhne výluka v úseku Tábor – Veselí nad Lužnicí na trati 220 České Budějovice – Tábor. V této době výluky bude zajištěna návozová linka z ulice Vodňanského, podchodem na druhou stranu nádraží, do zastávky Tábor-Čápův Dvůr. Níže naleznete více informací a mapku se zastávkou náhradní autobusové dopravy.

  • Výlukový jízdní řád v úseku Tábor – Veselí nad Lužnicí (sobota 24. června 2023): Výlukový jízdní řád Tábor_24_06_2023Spoje náhradní autobusové dopravy za vlaky kategorie R v této době nebudou zastavovat na zastávce Tábor-Čápův Dvůr. Cestující musí přestoupit na tuto návozovou linku v Táboře.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

    • Tábor – v ulici Vodňanského, podchodem na druhou stranu nádraží, zastávka MHD
    • Tábor-Čápův dvůr – zastávka MHD u nákupního centra StopShop

ENG

BY TRAIN TO MIGHTY SOUNDS – THE EASIEST WAY TO GO

Mighty Sounds and Czech Railways are cooperating again! Take advantage of the special stop „Tábor – Čápův dvůr“ as all fast trains will stop there too. It is only about 10 minutes on foot from the festival grounds! Taking the train to Mighty Sounds is simply a no-brainer.

Find the timetable to follow during the festival down below.

Attention for a train disruption!

On Saturday, 24 June, from 7:00 a.m. to 4:20 p.m., there will be a train disruption due to work on the tracks in the section Tábor – Veselí nad Lužnicí. A switch from a train to a bus line in Tábor is necessary. Replacement buses will depart from the parking area in front of the train station and will stop at StopShop shopping center bus stop in order to ease the way for visitors of Mighty Sounds. For more information and a map with the stop of the replacement bus service, see the links below.

 

Timetable for the special stop at „Tábor – Čápův dvůr“: Timetable Tábor – Čápův dvůr – PDF

Train disruption for the section Tábor – Veselí nad Lužnicí (on Saturday, 24 June 2023): Train disruption timetable Tábor_24_06_2023

Location of stops of the replacement bus transport:

Tábor – Replacement bus stop in front of the train station to the StopShop shopping center stop

Tábor-Čápův dvůr – public transport stop at StopShop shopping centre