(for English scroll down) S koncem srpna skončila také naše crowdfundingová kampaň, ve které jsme od vás, našich nejbližších a nejvěrnějších podporovatelů, sbírali prostředky na chod týmu v těžkém roce 2020. Nabídli jsme vám celou škálu odměn a máme obrovskou radost, že jste si v nich našli své a díky tomu nám poslali téměř 500 000 Kč! Jsme nadšeni a mocně vám za to děkujeme!

V následujících dnech a týdnech se na vás budeme obracet s dotazy na velikosti mikin a trik a s dalšími detaily, které potřebujeme znát, abychom vám mohli doručit to, co jsme vám za podporu slíbili. Vše vám budeme vyrábět a realizovat na míru, proto mějte strpení – na nikoho nezapomeneme. O realizaci některých odměn zcela jistě budeme referovat a už se moc těšíme!

Propásli jste crowdfunding a chcete nás i tak podpořit? Pořád nám můžete poslat malou nebo větší částku jako dar, víc najdete tady: https://www.mightysounds.cz/akce/dar/.

Děkujeme. Stay Mighty! \m/


The end of our crowdfunding campaign came along with the end of summer holidays. We were collecting funds for the organizational costs from you, our closest and loyal supporters, in the difficult year 2020. We have offered a variety of rewards and we are very happy that you have found yours and sent us almost 20 000 Eur! We are excited and we are sending a Mighty Thank You!

In the following days and weeks, we are going to approach you with a survey about the sizes of the T-Shirts and Hoodies and other details we need to know so we can deliver what we promised to you. Everything will be made to measure, therefore, we are asking for your patience – we won’t forget anyone. You will hear from us when we’re making the rewards over to our supporters, that’s for sure – we’re looking forward to it!

Did you miss our crowdfunding campaign and you still want to support us? You can send us smaller or bigger amount as a gift, find more information here: https://www.mightysounds.cz/en/akce/dar/.

Thank you. Stay Mighty! \m/