Jedeme dál, pěkně po kolejích vyjetých profláklou, časem prověřenu a Mighty publiku dobře známou partou Mad Sin.

Mad Sin slaví na psychobilly scéně již 25 let, tedy čtvrt století existence. Kapelu založil starý berlínský mazák Koefte. Kapela brzy svým psychobilly s výraznými výpady k punku, country a i k metalu začala promlouvat k široké veřejnosti od Evropy přes USA až po Japonsko – a není se čemu divit, prostě jim to šlape a konkurence, která by byla schopná obstát v porovnání s kvalitami Mad Sin, na tomto poli není mnoho.

Stylová kapela, perfektně zahraný rock’n’roll, cvakání kontrabasu, elvisovské sestřihy, hororové texty i vzezření jsou stručnou charakteristikou kapely, kterou rozhodně na poli psychobilly nelze přehlédnout. Na svém kontě mají jedenáct alb, na nichž se objevila celá řada žánrových kolegů, například Lars Frederiksen z Rancid. Když zrovna Mad Sin nehrají, mají jednotlivý členové nějaký vedlejší projekt. Sám Koefte De Ville měl jeden takový společně se členy Batmobile, Necromantix, Klingonz a Milwaukee Wildmen. Na minulém ročníku Mighty Sounds jste také měli možnost vidět sólový projekt dalšího ze členů Mad Sin – Matta Voodoo.Toho teda Mad Sin za jeho nepříliš zdařilý výkon v německé verzi televizní reality šou „Hlas Německa“ vykopli, takže toho na mighty rozhodně neuvidíte.

Mad Sin naposledy vystoupili v roce 2010, to znamená, že se po třech letech vrací se svojí parádní hororově ohnivou šou.

aktualizováno 13.12.2012