Děti

Děti do 140 cm a (nebo) do 12ti let mají vstup zdarma. I letos navíc bude v areálu jak dětský koutek, tak další nejen sportovní aktivity, do kterých můžete děti zapojit.

Mighteen Ticket 

Osoby ve věku 13 – 17 let včetně si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vítáme na festivalu návštěvníky všech věkových kategorií!

Senioři

Osoby starší 66 let si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vítáme na festivalu návštěvníky všech věkových kategorií!

ZTP/ZTP-P

Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vstupenka pro vozíčkáře zahrnuje vstup pro doprovod jedné osoby zdarma. U hlavního pódia je k dispozici rampa (vedle zvukaře), která je určena vozíčkářům a dětem a umožňuje dobrý výhled na stage. V areálu se nacházejí také bezbariérové toalety.

Čistý festival – ekologie

Mighty Sounds je čistý festival, třídí odpad. Stejně jako v předchozích letech vás budeme vyzývat k třídění odpadu a k tomu, abyste nám pomáhali v areálu udržovat pořádek. 

Jak na Mighty Sounds třídit odpady za odměnu?

Na Mighty Sounds můžete třídit odpady a na stánku Čistý festival za to dostat odměnu. Tam se dárku dočká každý, kdo přinese určité množství plastů nebo papírů. Jak na to? Stačí přinést deset nebo dvacet plastů / papírů přímo na stánek Čistý festival. Tam je lze vyměnit za stírací los. Celkem můžete vyhrát osm různých odměn. Ani letos nechybí speciální odměna pro žíznivé fanoušky. Dvacet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma.

Jak třídit do barevných košů?

Odpady můžete také třídit do několika speciálních barevných košů přímo ve festivalovém areálu. Žluté koše jsou na plasty a modré na papír. Všechny odpady z barevných košů úklidová četa sváží do speciálních velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování – recyklaci. Pokud budete mít štěstí a při třídění do barevných košů vás přistihne promoteam Čistý festival, získáte zdarma recyklovaný znovu použitelný kelímek ze speciální limitované edice.

Mighty Sounds je Čistý festival

Kromě toho, že u nás budete třídit odpady, pomůžete také Mighty Sounds získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je již 11 let udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům a letním akcím za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží se udržovat své areály čisté.

Důležitá telefonní čísla

První pomoc – 155
Městská policie – 156
Policie ČR – 158
ABA (nonstop havarijní služba pro motoristy) – 1240

Foto/video

V blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. Fotografování pod pódiem nebo „profesionálním“ fotoaparátem je možné jen na základě fotopasu udělovanému profesionálním fotografům.

Zákazy

Do areálu je zakázáno vnášet cokoliv, co by ohrožovalo bezpečnost návštěvníků, např. skleněné lahve, pyrotechniku, deštníky, hořlaviny a jakékoliv zbraně. Co se týče jídla a pití, povolena je jen voda v PET lahvích do 0,5 l. Zároveň po velice špatných zkušenostech z minulých let do areálu nevpouštíme psy.

Kdekoliv na letištní ploše, tedy jak ve všech kempech, tak na parkovišti, je zakázáno rozdělávat oheň a hloubit díry do země. Na parkovišti je také zakázáno stanovat a rozkládat stolky a židle, k tomuto účelu je možné využít služeb Parking Campu.

Psi – psům je vstup na festival zakázán.

Po zkušenostech z minulých let, kdy psi pokousali návštěvníky v kempu, jsme se rozhodli, že nepovolíme vstup se psy do žádných prostor areálu včetně kempů a parkoviště. Nemůžeme činit žádné výjimky a ani sebemenší či sebehodnější pes dovnitř nebude moci. Tím, že psa necháte doma, šetříte jak sluch vašeho miláčka, tak nervy ostatních návštěvníků. Děkujeme za pochopení.