Děti

Děti do 140 cm a (nebo) do 12ti let mají vstup zdarma. I letos navíc bude v areálu jak dětský koutek, tak další nejen sportovní aktivity, do kterých můžete děti zapojit.

ZTP/ZTP-P

Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P si mohou na místě zakoupit vstupenku za 700,- Kč na všechny 3 dny. Vstupenka pro vozíčkáře zahrnuje vstup pro doprovod jedné osoby zdarma. U hlavního pódia je k dispozici rampa (vedle zvukaře), která je určena vozíčkářům a dětem a umožňuje dobrý výhled na stage. V areálu se nacházejí také bezbariérové toalety.

Odpad

Mighty Sounds třídí odpad. Stejně jako v předchozích letech vás budeme vyzývat k třídění odpadu a k tomu, abyste nám pomáhali v areálu udržovat pořádek. Ve stanovém městečku budou umístěny kontejnery na PET lahve a sklo.

Důležitá telefonní čísla

První pomoc – 155
Městská policie – 156
Policie ČR – 158
ABA (nonstop havarijní služba pro motoristy) – 1240

Foto/video

V blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. Fotografování pod pódiem nebo „profesionálním“ fotoaparátem je možné jen na základě fotopasu udělovanému profesionálním fotografům.

Zákazy

Do areálu je zakázáno vnášet cokoliv, co by ohrožovalo bezpečnost návštěvníků, např. skleněné lahve, pyrotechniku, deštníky, hořlaviny a jakékoliv zbraně. Co se týče jídla a pití, povolena je jen voda v PET lahvích do 0,5 l. Zároveň po velice špatných zkušenostech z minulých let do areálu nevpouštíme psy.

Kdekoliv na letištní ploše, tedy jak ve všech kempech, tak na parkovišti, je zakázáno rozdělávat oheň a hloubit díry do země. Na parkovišti je také zakázáno stanovat a rozkládat stolky a židle, k tomuto účelu je možné využít služeb Parking Campu.

Psi – psům je vstup na festival zakázán.

Po zkušenostech z minulých let, kdy psi pokousali návštěvníky v kempu, jsme se rozhodli, že nepovolíme vstup se psy do žádných prostor areálu včetně kempů a parkoviště. Nemůžeme činit žádné výjimky a ani sebemenší či sebehodnější pes dovnitř nebude moci. Tím, že psa necháte doma, šetříte jak sluch vašeho miláčka, tak nervy ostatních návštěvníků. Děkujeme za pochopení.