Děti

Děti do 140 cm a (nebo) do 12ti let mají vstup zdarma. I letos navíc bude v areálu jak dětský koutek, tak další nejen sportovní aktivity, do kterých můžete děti zapojit.

Mighteen Ticket 

Osoby ve věku 13 – 17 let včetně si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vítáme na festivalu návštěvníky všech věkových kategorií!

Senioři

Osoby starší 66 let si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vítáme na festivalu návštěvníky všech věkových kategorií!

ZTP/ZTP-P

Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P si mohou na místě zakoupit vstupenku za 50% ceny třídenní vstupenky na místě na všechny 3 dny. Vstupenka pro vozíčkáře zahrnuje vstup pro doprovod jedné osoby zdarma. U hlavního pódia je k dispozici rampa (vedle zvukaře), která je určena vozíčkářům a dětem a umožňuje dobrý výhled na stage. V areálu se nacházejí také bezbariérové toalety.

Čistý festival – ekologie

Mighty Sounds je čistý festival, třídí odpad. Stejně jako v předchozích letech vás budeme vyzývat k třídění odpadu a k tomu, abyste nám pomáhali v areálu udržovat pořádek. 

Jak třídit do barevných košů?

Odpady můžete také třídit do několika speciálních barevných košů přímo ve festivalovém areálu. Žluté koše jsou na plasty a modré na papír. Všechny odpady z barevných košů úklidová četa sváží do speciálních velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování – recyklaci. Pokud budete mít štěstí a při třídění do barevných košů vás přistihne promoteam Čistý festival, získáte zdarma recyklovaný znovu použitelný kelímek ze speciální limitované edice.

Mighty Sounds je Čistý festival

Kromě toho, že u nás budete třídit odpady, pomůžete také Mighty Sounds získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je již 11 let udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům a letním akcím za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží se udržovat své areály čisté.

Důležitá telefonní čísla

První pomoc – 155
Městská policie – 156
Policie ČR – 158
ABA (nonstop havarijní služba pro motoristy) – 1240

Foto/video

V blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. Fotografování pod pódiem je možné jen na základě fotopasu udělovanému profesionálním fotografům.

Zákazy

Do areálu je zakázáno vnášet cokoliv, co by ohrožovalo bezpečnost návštěvníků, např. skleněné lahve, pyrotechniku, deštníky, hořlaviny a jakékoliv zbraně. Co se týče jídla a pití, povolena je jen voda v PET lahvích do 0,5 l.

Kdekoliv na letištní ploše, tedy jak ve všech kempech, tak na parkovišti, je zakázáno rozdělávat oheň a hloubit díry do země. Na parkovišti je také zakázáno stanovat a rozkládat stolky a židle, k tomuto účelu je možné využít služeb Parking Campu.

Psi – psům je vstup na festival zakázán.

Po zkušenostech z minulých let, kdy psi pokousali návštěvníky v kempu, jsme se rozhodli, že nepovolíme vstup se psy do žádných prostor areálu včetně kempů a parkoviště. Nemůžeme činit žádné výjimky a ani sebemenší či sebehodnější pes dovnitř nebude moci. Tím, že psa necháte doma, šetříte jak sluch vašeho miláčka, tak nervy ostatních návštěvníků. Děkujeme za pochopení.