Několik osvědčených účastníků Mighty divadelního programu minulých let přijede s novými projekty. Cirkus Puberto zahrnující polykače vidlí, mořské skoropanny a krotitele koťátek slibuje přivést skupina nezaměstnatelných herců vyhozených z brněnského biodivadla Napříč.cz, členové divadla Ztracená existence spojili síly s kolegy z dalších uskupení a rozpálí v interaktivním vystoupení skutečné friťáky. Jejich performance Smažírna vyzývá diváky k usmažení čehokoli, co si přinesou, a poznávání předsmažených jídel i věcí obalených v těstíčku.

Každý den dojde i na improvizační představení. V pátek to bude jednak Veksl Impro s dvojicí tvořenou Rubym z kapely Vasilův Rubáš a Láďou Kardou z divadla NoD, které hudebně doprovodí Vasilděda, Rubyho kapelní spoluhráč. A dále improvizaci v rapu, kterou předvedou freestyleři Metoděj s Dozerem. Sobota patří improkabaretu Punk’s not Disco, kde se utkají členové souboru Pade na Pade. Výsledkem jejich souboje bude pásmo bizarních scének a písní, kde se budou prolínat žánry a střetávat životní styly a energie symbolizované zmíněnými slovy z názvu, tedy punkem a diskotékou. Neděle se dotkne i případných vážnějších témat díky představení Co řešíš? s herečkou a lektorkou improvizace Pájou Sedláčkovou a jejím speciálně pro Mighty vytvořeným souborem. Tento formát si za inspiraci bere osobní témata diváků i herců.

Protože se festival koná uprostřed fotbalového mistrovství, dorazí aktéři fanouškovského podcastu Z kotle v čele s hercem a youtuberem Vojtou Braníkem Dvořákem. S jejich populárními rozbory fotbalu to bude premiéra naživo před publikem. Premiéru si odbyde též nově chystaný soutěžní pořad Mixuj!, alkoholické varianty legendárního Riskuj. Ve slam poetry výstupech se představí finalisti MČR ve slamování jako například Anatol Svahilec, Floutek nebovycházející hvězda ženského slamu Anna Kuna. Kontroverzní stand-upy přivezou Nikola Džokič, Hozna Studnička i Tomáš Plhoň z Underground Comedy.

Po loňském úspěchu dorazí opět Petr Soukup, básník černého humoru, kterému není nic svaté, a který zároveň dokáže zaskočit citlivou romantikou. Hravý sólo výstup chystá i Tali, pražská písničkářka, kterou časopis Headliner označil za jeden z objevů roku, a která je známá také jako tady_tali na Instagramu, kde baví více než 80 tisíc fanoušků. Humor a nadhled se propisují i do její hudební tvorby. Kombinaci mluveného slova a písní lze očekávat od Jirky Hvězdoně, který se kromě koncertu ujme tradičně i role moderátora celého divadelního programu. Neděli uzavře Dr. Zádrhel se svou sexuologicko-vztahovou poradnou s názvem Závěrečné rituály.