Festival Mighty Sounds se v roce 2020 nekoná. Je nám to všem moc líto, a věříme, že i vám! Nicméně už teď se těšíme na rok příští. Rok 2020 je pro nás ale mimořádně těžký, a abychom ho přečkali a v roce 2021 se vrátili v plné síle, potřebujeme od vás vítr do plachet. Finance, které jsme měli na Mighty 2020 získat na chod festivalu během roku, nám chybí, a s organizací jsme měli a stále máme vysoké náklady. Potřebujeme tedy pomoci – ale něco vám za to nabídneme a můžeme si to spolu užít! Teď je ta chvíle, kdy je potřeba, aby se síla a jednota Mighty people ukázala naplno.

Pomozte nám do 31. srpna 2020 vybrat cílovou částku 1.000.000 Kč a získejte za to něco výjimečného!

Přehled odměn naleznete níže. Všechny odměny do 6000 Kč dodáme do konce roku 2020, odměny za příspěvek nad 6000 Kč budou dodány podle individuální dohody (některé pak na Mighty Sounds 2021).

Všem moc děkujeme za podporu!

Aktuálně vybráno
Vybráno
Cílová částka
1 000 000 Kč
Přispěvatelé
Dní do konce
Card image cap

Poděkování a pdf s pexesem

Vychytané PDF pexeso s parádními designy předešlých ročníků, které si budeš moct vytisknout a machrovat s ním na jakékoliv privátní party. Díky, námořníku! Vítej v podpalubí! Rozhodl ses fouknout s námi do plachet a my ti za tento symbolický příspěvek děkujeme a těšíme se na společnou plavbu v rozbouřených vodách světových oceánů rock’n‘rollu.

Card image cap

Speciální Mighty pohled poslaný z Tábora podepsaný Mighty crew + plakát Sith happens

Parádní pohled s poděkováním i podpisy celého Mighty týmu a jako bonus plakát Sith Happens - New Hope ve velkém rozlišení, který si budeš moc vytisknout a připíchnout nad postel třeba hned vedle své oblíbené kapely. Velmi si vážíme tvého příspěvku, díky kterému naše loď může stále držet kurs v rozbouřeném moři.

Card image cap

Udělej si na Mighty Sounds 2021 vlastní míchaný drink v baru PAIPO

Miluješ Mighty Sounds, chceš ho podpořit a zároveň se ti úplně nedaří si vybrat odměnu? Tak teď se ti snad trefíme do vkusu. Bombastickej voucher, kterej ti umožní si vlastnoručně namíchat dva potuněný drinky v Paipo baru s pomocí profesionálního barmana, který ti vysvětlí techniku. Budeš moc machrovat na svoji budoucí holku nebo kluka a ještě to pak celé spláchnout lahodným koktejlem dle vlastního výběru. Každá loď má svůj bar a tenhle bude teď na chvilku jen tvůj! Moc si vážíme tvé podpory a voucher ti po skončení kampaně zašleme na mail!

Card image cap

Triko s unikátním designem a osobně psaná pohlednice od crew Mighty Sounds

Tohle překrásné limitované trígo z dílny našeho grafika Woodyho prostě chceš! K němu ti pošleme pohled s poděkováním a podpisy celého Mighty týmu. Děkujeme ti za tvoji podporu, vítr, kterým si nám fouknul do plachet, pomalu ale jistě přibližuje náš koráb bezpečnému kotvišti v přístavu. Po skončení kampaně tě budeme kontaktovat ohledně velikosti.

Card image cap

Triko s unikátním designem a s potiskem na zádech se jmény podporujících, pohlednice od Mighty crew

Nehorázně bombézní trígo s parádním a unikátním Mighty designem, na jehož zádech se bude navíc hrdě vyjímat tvoje jméno spolu se jmény ostatních podporovatelů. Kromě toho ti na určenou adresu pošleme děkovný designový pohled s podpisy celého Mighty týmu. Třikrát hurá za tvůj námořnický support, kterého si neskutečně vážíme. Po skončení kampaně tě budeme kontaktovat ohledně velikosti.

Card image cap

Mikina s potiskem na zádech a na prsou, pohlednice, klíčenka

Bombastická super mikina s vytuněným designem na prsou i potištěnými zády. Abys mohl/mohla pořádně machrovat, dostaneš ještě stylovou Mighty klíčenku, kterou my na lodi trefně přezdíváme machr šňůra. K tomu ti pošleme pohlednici, kterou vlastnoručně podepíšeme! Je vidět, že ti dost záleží na tom, aby náš škuner dorazil v poklidu za rok do Tábora a my si mohli společně v klidu vydechnout nad pořádným drinkem s kámošem za poslechu skvělé muziky. Tvého daru si velmi vážíme, díky němu je pevnina zase o kus blíže. Po skončení kampaně tě budeme kontaktovat ohledně velikosti.

Card image cap

Produkční den s Kubou Siňorem na Henge, vstupenka pro 2

Vesmírně magický den s jedním z pořadatelů festivalu Mighty Sounds Kubou Siňorem. Jestli jsi o tomhle týpkovi ještě nic neslyšel, můžeš si být jistý, že nudit se s ním určitě nebudeš. Máš před sebou den, kdy nakoukneš pod pokličku toho, jak probíhá koncertní den od otevření sálu, loadování aparátu, přes zvučení a pohled na publikum z okraje pódia až po zhasnutí posledního světla v klubu. Prostě si to dáš se vším všudy a vrcholem bude koncert skvělých Henge. Můžeš se na cokoliv zeptat a stát se symbolicky součástí produkčního teamu tohoto koncertu. Odměna platí pro dvě osoby – můžeš s sebou vzít svého parťáka/parťačku. Děkujeme ti za podporu! Je vidět, že to myslíš zatraceně vážně a osud naší plavby ti není vůbec lhostejný.

Card image cap

Produkční den s Kubou Siňorem na Moscow Death Brigade, vstupenka pro 2

Revoluční den s jedním z pořadatelů festivalu Mighty Sounds Kubou Siňorem. Jestli jsi o tomhle týpkovi ještě nic neslyšel, můžeš si být jistý, že nudit se s ním určitě nebudeš. Máš před sebou den, kdy nakoukneš pod pokličku toho, jak probíhá koncertní den od otevření sálu, loadování aparátu, přes zvučení a pohled na publikum z okraje pódia až po zhasnutí posledního světla v klubu. Prostě si to dáš se vším všudy a vrcholem bude koncert skvělých Moscow Death Brigade. Můžeš se na cokoliv zeptat a stát se symbolicky součástí produkčního teamu tohoto koncertu. Odměna platí pro dvě osoby – můžeš s sebou vzít svého parťáka/parťačku. Děkujeme ti za podporu! Je vidět, že to myslíš zatraceně vážně a osud naší plavby ti není vůbec lhostejný.

Card image cap

Woodyho kresba v individuálním designu podle fotky zaslané podporovatelem - vytištěná na plakát, poslaná v tubě i mailem v elektronické podobě + pohlednice

Woodyho kresba podle tebou zaslaného portrétu vytištěná na plakát, to vše v pořádně hot pevném tubusu a samo sebou i v elektronické podobě. O ztvárnění a volné zpracování se postará náš excelentní grafik Woody, jehož fantazii meze neklademe! Zároveň ti zašleme pěknou designovou pohlednici s nejupřímnějšími slovy díků podepsanou celým Mighty týmem. A samozřejmě krom poděkování tě pomyslně pasujeme na prvního strojního důstojníka!

Card image cap

Pojď nám kecat do fesťáku! Pracovní výjezd s Mighty crew na hezké místo, 1 noc, 2 dny, diskuse nad podobou festivalu, spolupráce na 1 merchdesignu s Woodym, pivo, jídlo, ubytování, výlet

Zveme tě na týmovou dvoudenní vyjížďku do brdských hvozdů! Zúčastni se společných debat o směřování kursu naší bárky, prober s nejužší crew, co ti leží na srdci, vylepši areál a zapoj se do vytvoření jednoho merch designu s Woodym. Jelikož jsme na jedné lodi, tak počítej s naleštěnou „kajutou” na přespání, pivkem, jídlem, nejlepší péčí a odpoledním výletem.

Card image cap

Soukromá toika během Mighty Sounds 2021

Vlastní soukromou toiku na festivalu prostě chceš! Těch výhod je tolik, že jejich výčet by se sem ani nevešel. Člověku se občas těžce opouští domov, když ví, že ho čeká několik dní relativního nepohodlí. Proto jsme pro vás připravili tuto skvělou a jedinečnou nabídku. Celá toika může být jen a jen tvoje, případně se můžete složit s partou kámošů a taky si vybrat, se zda ji chcete v areálu nebo raději v kempu. Bude jak jinak než stylově označená a pod zámkem s kódem, který budeš znát jen ty a tebou vyvolení rytíři od kulatého trůnu. To je to, co ti v Mighty kajutě chybělo! Děkujeme!

Card image cap

Fotbalový zápas proti týmu FC Mighty Rebels (5+1 - malá kopaná) a následné posezení u piva

Fotbal to je hra! Sestav posádku alespoň šesti borců (5+1 malá kopaná) a přijď zkusit vyklepnout FC Mighty Rebels, dvojitého vítěze festivalového poháru Fest Cup. Po dobře odehraném zápase se jde samozřejmě na pivko v naší režii a pěkně si všechno rozebereme elektronickou tužkou. Féroví a necinknutí rozhodčí zajištěni.

Card image cap

2x Backstage ticket, hodinová prohlídka backstage a zázemí s členy Mighty crew, výhled ze stage na kapelu, kterou si vybereš,  vstup na vyvýšenou platformu vedle zvukaře, 1 jídlo denně

Dvakrát Backstage Ticket na Mighty Sounds 2021 a hodinová prohlídka backstage a zázemí se členy Mighty týmu, parking zdarma, stanování s kapelami a crew, přístup do backstage baru, jedno teplé jídlo denně a neomezený vstup na vyvýšenou platformu vedle zvukaře s libovým výhledem. Na závěr „plavby” si můžeš vychutnat výhled ze stage na kapelu dle vlastního výběru. Heslo být na jedné lodi v případě tvé podpory dostává zcela nový rozměr. Druhý palubní důstojníku, velmi si ceníme tvé štědrosti a děkujeme ti za support!

Card image cap

Hrací automat na míru od Krleshe

Unikátní, snadno přenosný, vymazlený retro herní automat (bartop) s hromadou vyčapaných games a především luxusním Mighty designem a to vše vlastnoručně vyrobené Krleshem, Mighty souputníkem od samotného začátku festivalu. To prostě chceš! Tento skvost ti stejně tak dobře ozdobí byt jako bar nebo hospodu. Klaníme se ti, první palubní důstojníku, ukázal jsi svou štědrou námořnickou duši. Evidentně si stejně jako my přeješ, aby náš pirátský škuner dorazil k pevnině bez škrábance a my si tvé loajality nesmírně vážíme.

Card image cap

Obrandovaný další vstup do areálu

Ahoy kapitáne! Zdá se, že to myslíš fakt vážně a že na chvilku i přebereš velení nad lodí, kterou svým darem nejštědřejším z nejštědřejších odrazíš tak, že se i ráhnová plachta bude samou radostí napínat. Tímto darem uděláš zároveň šťastnými i ostatní spolucestující, neboť jim zajistíš mytický další vstup do areálu, který si zároveň budeš moct obrandovat designem dle své libosti.

Card image cap

Balíček od Moscow Death Brigade

I tahle parta se nás, stejně jako ty, rozhodla v nelehkých časech na rozbouřeném oceánu podpořit. K dispozici dala poměrně slušnou kolekci věcí, které rozhodně oceníš. Dvě LP, CD, gumový podtácek, pohlednici, samolepky, odznáček, libovou šálu a k tomu všemu jeden pěkně krokodýlově zelenej fix na nezbedné tagovačky. Pořiď si tuhle slušnou hromádku dárků a i díky tobě se loď dostane čím dál tím blíže k pevnině!

Card image cap

Pravé české míchačky a sada Mighty kelímků

Co pije každej námořník? Rum! Poctivej tuzemák a správně namixovanej podle knížky Pravé české míchačky. Tuhle alko-kuchařku, která obsahuje nespočet receptů od utopenýho komunisty až po legendární drátěnku nebo větru z hor, ti pošleme s osobním věnováním autora Alexandra Guhy, kterýho můžeš znát z Mighty jakožto stagemanagera Divadelního stanu. Ke knize přibalíme unikátní kompletní sadu (8 kusů!) originálních Mighty kelímků z předchozích ročníků, ideálních na umíchání magickýho oka nebo třeba houby z coly a Rucia. Součástí dárku je taky jeden společně umíchaný drink s autorem v backstagei divadelního stanu.

Card image cap

Minibar vytvořený z hasicího přístroje

Ozdoba každé domácnosti, perla každé společenské místnosti, top vybavení každé chaty a chalupy, o vybavení kajuty nemluvě - to je unikátní minibar vytvořený z hasicího přístroje. Obsah si, námořníku, budeš muset dle chuti zajistit sám, ale celou minibarovou parádu s držákem na kolu a s dvěma držáky na panáky ve dvířkách ti dodáme, kam budeš chtít. Tuhle libůstku pro Mighty Sounds vyrobil a daroval Jožin Guriš, moc děkujeme! Neváhej, jeden ze dvou kousků za podporu fesťáku může být tvůj.

Card image cap

Kolekce dárků od The Peacocks

Tenhle po okraj nabušenej balík raritních věcí od The Peacocks musíš mít. Pokud jsi sběratel a máš tuhle kapelu fakt rád, pak je tato kolekce totální povinnost. Obsahuje tři sedmipalce, několik historických promo fotek včetně podpisů a několik plakátů. Plavba pokračuje a ty se jenom nevezeš, ale vesluješ s námi - a za to ti vážně moc děkujeme.

Card image cap

Produkční den s Kubou Siňorem na The Rumjacks, vstupenka pro 2

Super hot den s jedním z pořadatelů festivalu Mighty Sounds Kubou Siňorem. Jestli jsi o tomhle týpkovi ještě nic neslyšel, můžeš si být jistý, že nudit se s ním určitě nebudeš. Máš před sebou den, kdy nakoukneš pod pokličku toho, jak probíhá koncertní den od otevření sálu, loadování aparátu, přes zvučení a pohled na publikum z okraje pódia až po zhasnutí posledního světla v klubu. Prostě si to dáš se vším všudy a vrcholem bude koncert skvělých The Rumjacks. Můžeš se na cokoliv zeptat a stát se symbolicky součástí produkčního teamu tohoto koncertu. Odměna platí pro dvě osoby – můžeš s sebou vzít svého parťáka/parťačku. Děkujeme ti za podporu! Je vidět, že to myslíš zatraceně vážně a osud naší plavby ti není vůbec lhostejný.

Card image cap

Produkční den s Kubou Siňorem na Jaya the Cat, vstupenka pro 2

Den nabitý zážitky s jedním z pořadatelů festivalu Mighty Sounds Kubou Siňorem. Jestli jsi o tomhle týpkovi ještě nic neslyšel, můžeš si být jistý, že nudit se s ním určitě nebudeš. Máš před sebou den, kdy nakoukneš pod pokličku toho, jak probíhá koncertní den od otevření sálu, loadování aparátu, přes zvučení a pohled na publikum z okraje pódia až po zhasnutí posledního světla v klubu. Prostě si to dáš se vším všudy a vrcholem bude koncert skvělých Jaya The Cat. Můžeš se na cokoliv zeptat a stát se symbolicky součástí produkčního teamu tohoto koncertu. Odměna platí pro dvě osoby – můžeš s sebou vzít svého parťáka/parťačku. Děkujeme ti za podporu! Je vidět, že to myslíš zatraceně vážně a osud naší plavby ti není vůbec lhostejný.

Card image cap

Produkční den s Kubou Siňorem na Mal Elevé ve Futuru, vstupenka pro 2

Solidně angažovaný den s jedním z pořadatelů festivalu Mighty Sounds Kubou Siňorem. Jestli jsi o tomhle týpkovi ještě nic neslyšel, můžeš si být jistý, že nudit se s ním určitě nebudeš. Máš před sebou den, kdy nakoukneš pod pokličku toho, jak probíhá koncertní den od otevření sálu, loadování aparátu, přes zvučení a pohled na publikum z okraje pódia až po zhasnutí posledního světla v klubu. Prostě si to dáš se vším všudy a vrcholem bude koncert skvělého Mal Elevé. Můžeš se na cokoliv zeptat a stát se symbolicky součástí produkčního teamu tohoto koncertu. Odměna platí pro dvě osoby – můžeš s sebou vzít svého parťáka/parťačku. Děkujeme ti za podporu! Je vidět, že to myslíš zatraceně vážně a osud naší plavby ti není vůbec lhostejný.

Card image cap

Láhev Jamesona s The Rumjacks na jejich pražském koncertě + vstupenka pro 2

Čestná vstupenka pro dvě osoby na pražský koncert The Rumjacks, ke kterým navíc dostaneš ještě láhev Jamesona, kterou si budeš moct s kapelou v klidu vypít, poklábosit o životě a zažít něco, co se fakt jen tak někomu nepodaří. Tvé podpory si velmi vážíme a pomyslně tě tímto pasujeme na druhého strojního důstojníka lodi. Vítej na palubě!

Card image cap

Balíček od Irie Revoltés

Chceš podpořit festival a zároveň máš rád tuhle kapelu? Neváhej ani vteřinu. Irie Revoltés už bohužel nehrají, a o to více jsou dárky od nich cenné. Pokud chceš přihodit pár korun a popohnat naší loď do přístavu, můžeš si zakoupit jeden ze dvou balíčků, které vždy obsahují dvě CD a jednu parádní tašku!