V nabídce kempů pro vás máme jednu opravdu luxusní záležitost! Pro každého, koho nebaví spaní na karimatce ve stanovém městečku a zároveň se mu nechce každý den dojíždět do hotelu ve městě a zpět, je ideální volbou Chill Village.

chill vilage

Co se týče pohodlí, každý rok se pro návštěvníky v kempech snažíme zlepšovat podmínky. Přiučili jsme se tedy u top evropských festivalů a kromě jiného nabízíme i luxusní kempování. Postup je následující: přijedete na festival a vše je již připravené k nastěhování. Nepotřebujete stan ani spacák. Připraveno je pro něj ubytování v luxusním stanu typu  „Bell Tent“ .

bell tent 2

Chill Village je zkrátka zcela oddělený kemp s non-stop recepcí a s vlastním hygienickým zázemím, ve kterém se lze pohodlně ubytovat v již postavených a pro vás připravených luxusních stanech. Stany jsou vybavené matrací, dekou a polštářem a jsou osvětlené (solárními LED lampičkami). Částku, kterou zaplatíte za nocleh po celou dobu festivalu (8500 Kč/5 osob) rozpočtěte mezi vás a vaše společníky, kteří s vámi budou ve stanu bydlet.
bell tent 3

Chill Village: Bell Tent

– Pro 5 osob
– Postavený luxusní stan
– Matrace, polštáře, deka
– Led světla
– 24 h recepce s možností nabíjení mobilních telefonů
– Oplocený speciální prostor
– S vlastním hygienickým zázemím

Předprodej do Chill Village najdete v sekci Tickets.

bell tent